#2014-10-06 05:53:59 

farsa

Użytkownik

Posty: 155

Skąd: Katowice

Wiek: 15

Witam! Pragnę podyskutować na temat prezentów na urodziny i nie tylko dla dużych. Jestem miłośniczką prezentów użytecznych. Dlatego zawsze staram się, żeby mój podarek był na długi czas. Jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci z tym mam spory problem. Za półtora tygodnia jadę na roczek mojej koleżanki córeczki. Nie mam pojęcia co mogę jej kupić. Ogólnie przeglądałam przeróżne propozycje i wpadłam na pomysł, że samochody dla dzieci na akumulator to będzie ciekawy prezent. Nawet odnalazłam pewną stronę internetową, na której oferują to w atrakcyjnej cenie. Ale nie mam pojęcia, czy to stosowny upominek. Z tej przyczyny jestem tutaj. Chcę Was spytać co najlepiej kupić maluchowi na prezent?

#2014-10-06 06:05:46 

YTi

Użytkownik

Posty: 135

Skąd: Toruń

Wiek: 44

Moim zdaniem najciekawszym sposobem na prezent dla szkraba będzie coś pożytecznego. Niedawno wraz z przyjaciółkami szłyśmy w odwiedziny do córci naszej kumpeli. Wpadłyśmy na pomysł, że damy jej leżaczek, ponieważ wiedziałyśmy, że Patrycja jeszcze nie zdążyła go kupić. W sieci zaczęłam poszukiwać spółki. Ku mojej radości ekspresowo odnalazłam pewną stronę online, która należała do Patiimaks. Powiem szczerze, że mieli spory pakiet artykułów w promocyjnej cenie. Byłam pod wielkim wrażeniem. Zakupiłyśmy i w przeciągu dwóch dni upominek znalazł się u nas. Poleca gorąco to przedsiębiorstwo!
#2014-10-06 08:08:33 

sonia

Użytkownik

Posty: 127

Skąd: Kielce

Wiek: 29

Na urodziny znakomitym prezentem dla malucha są klocki z drewna. Ja ostatnio kupiłam je w znanym sklepie www Pati i Maks. Dodatkowe wiadomości są opublikowane w Internecie. Dzięki klockom drewnianym, jakie zamówiłam, maluszek poznaje różnorodne kształty, jak również odcienie. Najistotniejszym założeniem przedsiębiorstwa jest troszczenie się o bezpieczeństwo dzieciaka, z tej przyczyny lubię tu wybierać. Przedsiębiorstwa współpracuje z profesjonalnymi szkołami rodzenia, dlatego świadczy fachowe rady dla opiekunów dzieci.
#2014-10-06 08:22:06 

Dominika102

Użytkownik

Posty: 153

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Aktualnie jest dużo rozwiązań na upominek dla szkraba, które są bardzo dobre, jedynie trzeba wybrać stosowne. Ale to mój interes, ponieważ ja nie kupowałam takich obiektów, ale za to moja znajoma kupowała dla kuzynki córeczki upominek, to było zapewne zabawki interaktywne. Słuchajcie, wystarczy tyci poszperać w sieci na ten temat i trudność rozwiązana. Tak więc powodzenia życzę. Pa!

#2014-10-06 09:35:49 

heksa

Użytkownik

Posty: 134

Skąd: Suwałki

Wiek: 19

W ostatnim czasie nic się tu nie dzieje. Myślałam, że po tak trudnym dniu odrobinę odpocznę, ale jednak to był błąd. Nie każdy ma pomysły na podarki dla dzieci. Obiło mi się o uszy, że moja kuzynka gadała, że zakupiła dla swojego chrześniaka Recaro Monza, ale to nie interesujący temat. Posiadam milsze tematy do rozmowy.
#2014-10-06 10:55:03 

Janusz

Użytkownik

Posty: 223

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Bardzo często wchodzę na forum i zawsze jestem bardzo zadowolony z podejmowanych tutaj pogawędek. Jednak niestety w tym mało mogę powiedzieć, gdyż ja nie wiem co może się maluchowi przydać. Ale z ciekawości zacząłem oglądać przeróżne oferty. Nawet w piątek doszedłem do wniosku, że ciekawym prezentem będzie coś takiego jak niania elektroniczna Avent. Odrobinę studiowałem na ten temat w necie. Jak będę miał takie party, to chyba takie coś kupię.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015