#2014-07-04 06:22:44 

kalka

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Witam! Moja córeczka za kilka dni kończy trzy latka. Na tę okoliczność postanowiliśmy z ukochanym urządzić jej kącik. Do tej chwili spała z nami na łóżku. Jednak powinniśmy coś w tym zmienić. Z resztą moja sąsiadka, która jest pediatrą wspomniała, że nie wolno przyzwyczajać malucha do spania z nim. Z tej przyczyny wpadłam na pomysł, że to ja zajmę się ozdabianiem pokoju Oleńce. Myślę, że okleina meblowa z motywem dla dzieci, fototapety dla dzieci 3d  to będzie fajne rozwiązanie. A jeśli kiedy się to znudzi jej, to bez spiny można będzie coś wymyśleć. Jednakże Janusz ojciec małej mało jest usatysfakcjonowany z tego rozwiązania. Z tej przyczyny postanowiłam napisać tu. Pragnę Was zapytać w jaki sposób można przyozdobić kącik dzieciaka? 
#2014-07-04 09:18:18 

Dominika102

Użytkownik

Posty: 153

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Jeśli chciałoby się dzieciakowi upiększyć pokój, warto kupić fototapetę. Jakiś czas temu nie chciałam w taki sposób udekorować domu, ponieważ nie miałam przekonania, lecz teraz jestem pewna, że to najlepsze rozwiązanie. Świetne tapety ze zdjęciem są w sieci. 
#2014-07-04 09:45:25 

sonia

Użytkownik

Posty: 127

Skąd: Kielce

Wiek: 29

Jest bez liku ciekawych rozwiązań na ozdobienie pokoiku szkraba. Jednym z wielu są fototapety. O tym zostałam poinformowana oglądając program TV. Tam kobiety mówiły, że fototapety są bardzo proste w zainstalowaniu, a jeśli nam się sprzykrzą można je błyskawicznie usunąć bądź zmienić na nowe. Tak mnie to zaciekawiło, że bardzo chciałam poszukać spółek, które proponują takie produkty. Napisałam w wyszukiwarkę zwroty  fototapeta na drzwi, oryginalna fototapeta, ścienne fototapety. Znalazłam sporo interesujących fototapet. Zawołałam moje szkraby, one sobie wybrały co chciały i wzięłam. Po kilku dniach partner zamontował je. Pokoiki dzieciaków bombowo wyglądają, aż im pozazdrościłam i dwa dni temu do naszego pokoju sypialnianego zamówiłam fototapetę z Nowym Yorkiem. : )
#2014-07-04 11:10:28 

heksa

Użytkownik

Posty: 134

Skąd: Suwałki

Wiek: 19

Kiedy pragnęłam mojemu dziecku przyozdobić pokój, kupiłam ciekawe okleiny meblowe dla dzieci. Więcej wiadomości o nich jest zamieszczonych w internecie. Doskonałym rozwiązaniem jest również tapeta ze zdjęciem, którą znalazłam w dziale online pt.:  fototapety na zamówienie. Sądzę że powinno się zainwestować nieco pieniędzy w tapetę ze zdjęciem, gdyż jest to bardzo opłacalne. Jakiś czas temu w mieszkaniu wcale jej nie posiadałam, z tego względu było tutaj bardzo smutno. Jestem zadowolona że aktualnie jest całkiem inaczej. 
#2014-07-04 11:47:19 

farsa

Użytkownik

Posty: 155

Skąd: Katowice

Wiek: 15

By dzieciak był zadowolony, powinno się mu ozdobić pokój ciekawymi tapetami ze zdjęciami. Dużo o nich wiadomości jest zamieszczonych w internecie. Mojemu maluchowi tak ogromnie się spodobała tapeta z fotografią, że prawie że wcale nie chce opuszczać pokoju ; ) 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015