#2014-03-26 03:01:24 

Tadek

Użytkownik

Witajcie. Obawiam się co prawda, że nie ma tu jakoś bardzo wielu hodowców zwierząt, ale chcę zaryzykować i spytam Was o tego rodzaju temat. W naszej rodzinie od dziada pradziada hoduje się gołębie, mi tak samo w udziale przypadło kontynuowanie tej pasji. Chciałbym to jednak zrobić w nieco bardziej rozsądny sposób niż inni członkowie mojej rodziny. Co Waszym zdaniem jest konieczne do prawidłowej hodowli zwierząt? Znalazłem w Sieci witrynę reklamującą się hasłem: artykuły dla gołębi, ale mam nadzieje na kolejne informacje.

#2014-03-26 05:59:11 

Dominika102

Użytkownik

Dla domowych pupili na pewno będzie przydatna bogata w witaminy karma. Można poszukać bardziej szczegółowe wiadomości o karmie w internecie. Ja uwielbiam psy. Fascynują mnie przeróżne rasy, jednak najbardziej jamniki. Być może mam do nich taki duży sentyment, ponieważ miałem już 3 psy tej rasy. Doskonale pamiętam wszystkie, jednak najbardziej Dinga. Ogromnie go pokochałam. To był ułożony pies. Zdechł jednak prędko, ponieważ okropnie chorował. Wiekowa prawda głosi, że pies to prawdziwy przyjaciel swojego pana, a ja aktualnie po moich doświadczeniach zupełnie się pod tym podpisuję. 
#2014-03-26 07:51:52 

Janusz

Użytkownik

Przy niedoborze wysokiej jakości karmy dla swoich podopiecznych żaden opiekun ptaków nie uzyska właściwych wyników. Bez znaczenia jest, czy idzie tu o hodowlę ptaków ozdobnych czy gołębi. Dlatego tak ważne dla wszystkich hodowców są punkty, które posiadają interesującą i dużą propozycję. Idzie tu też nie tylko o karmę? ale o pozostałe akcesoria także. Ja ze swej strony polecam sklep Planeta Ptaków. Zbadałem w swojej pasji hodowcy już znaczną liczbę tego typu sklepów i jedynie tu czuję, że ich oferta w stu procentach mnie zadowala. Jestem prawie przekonany, że z propozycją tej firmy pozostanę już na bardzo długo. 
#2014-03-26 09:19:12 

farsa

Użytkownik

Nigdy specjalnie nie interesowałem się chowem zwierząt, ale myślę, że jest to niezwykle pasjonujące zadanie. Tego rodzaju pasjonat, jeśli porządnie podchodzi do swojej pasji, na sto procent szuka najlepszych sklepów, w których może kupić potrzebne mu dodatki. Ciekawe jakim sposobem znajdują tego typu sklepy, czy chodzi tylko o wklepanie w Google frazy: pokarm dla kanarka i kliknięcie pierwszego lepszego linku z wyszukiwań? Czy mimo wszystko poszukiwania są bardziej skrupulatne? 

#2014-03-26 11:31:20 

heksa

Użytkownik

Od dawna zastanawiałam się czy osobom hodującym ptaki są niezbędne jakieś akcesoria, bo również chciałam się podjąć takiego zajęcia. Fajnie jest posiadać poczucie, że nie jest się jedyną osobą, która ma ten kłopot. Zobaczę, co fajnego posiadają w ofercie różne sklepy w sieci, spostrzegłam już także pewną fajną ofertę. I sądzę, że także i ja wybiorę coś dla siebie. 

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015